Prikolice za plovila - splošna tema

Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a kojoti »

Jaz sem lani nabavil Lokovo prikolco in je super. Opremi in ojača ti jo po želji. Čoln leži nizko tako, da ni težav s plitkimi slipi in ne pleše med vožnjo tako kot stara Elbi, ki je bila izredno visoka na majhnih koleščkih. Kvalitete materijala pa ne morem komentirat, ker jo imam le eno leto. Zaenkrat vse ok.
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Nebi mogu prehvalit LOK prikolice. Ferrari. Čoln je tolk nizko da ne smem trima dol spustit ker tresne v tla. Močno, ojačano, kompaktno, najlon vitla z avtomatsko bremzo mi zelo olajša že tako stresno spuščanje.
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Hvala za vse nasvete...problem pri vseh proizvajalcih je bil da ni bilo zaloge, ponudba izposoje pa tudi slaba tako da sem si rekel kupim toliko da pripeljem iz Ita in lokalne prevoze toliko da malo poservisiram čoln...potem pa če mi ne bo odgovarjala prodam naprej. Kupil sem prikolico v Mariboru mislim da Poljske izdelave. Sem pa imel nemalo težav in sem lahko srečen da sem prišel živ nazaj in z celim čolnom.
Deki
Pridružen: 06 Jun 2019, 07:59

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Deki »

Kaksne tezave si pa imel? A z prikolico? Daj malo opisi, da se drugi izvemo, cesa se je treba izogibat, kaj je bila pri tebi napaka?
Lpd
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a aegir »

Mene tudi zanima ja, pa ker čoln si si pripeljal tudi. :)
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Deki napisal/-a:
29 Feb 2020, 07:02
Kaksne tezave si pa imel? A z prikolico? Daj malo opisi, da se drugi izvemo, cesa se je treba izogibat, kaj je bila pri tebi napaka?
Lpd
Problem je bil ker čolna nismo mogli naložiti tako kot bi mogel bit in sicer so bili vsi sredinjski valjčki kamor mora sesti čoln prekratki čeprav smo čoln spustili praktično na blatnike 0.5cm višje. Saj v bistvu gre za mojo napako ker nisem bi prej pozoren na to ,trgovec prikolice pa me tudi ni nič opozoril na ta problem, drugače bi kupil daljša vodila ali pa bi jih priredil....v glavnem bolj počasi je šlo ampak sem varno pripeljal banjo do doma lahko pa bi šlo marsikaj narobe in stresa ni manjkalo mislim da sem imel večino časa oči na ogledalih ko sem gledal ali zadeva že drgne po blatnikih ali ne in po slabih 10 urah avtoceste sem si prav oddahnil.
Deki
Pridružen: 06 Jun 2019, 07:59

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Deki »

No to ti pa verjamem da si skoz gledal ogledala in blatnike.
Jaz bi verjetno v tem primeru na sredinske valjcke podlozil desko, raje vec kratkih, da bi potem lazje raztovoril. Deske najdes povsod, ali pa neko paleto nekje razbil in uporabis deske.
Dobra info za druge, da vemo tudi na kaj je treba pomislit.
Lpd
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Tudi na deske smo pomislili , bal sem se da mi kakšna deska med vožnjo poči ali enostavno pade ven in komu prileti v avto....
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: Prikolice za plovila - splošna tema

Odgovor Napisal/-a Mils »

Sem kontaktiral prodajalca ki je preveril pri proizvajalcu in tako sem včeraj dobil daljše sredinske nosilce za valjčke tako da jih bom danes zamenjal.
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: Prikolice za plovila - splošna tema

Odgovor Napisal/-a aegir »

Kter čovn si šel iskat? Ne bodi skrivnosten. :mrgreen:
Odgovori