Prikolice za plovila - splošna tema

Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Na podlagi česa si se odločil za prikolico TPV, tudi sam kupujem takšno novo in ne vem za katero se odločit izbiram med TPV, BARTOLJ in Šušteršič Vili.
Hvala
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a aegir »

Všeč mi je bila, preklical sem par ostalih proizvajalcev in razen Lok Lovšina, ki je bil dejansko zelo v pomoč, so bili ostali vsi nekaj kisli in vzvišeni kot da moram jaz prosit, da jim denar pustim. To s tpvjko je bilo pa lepo in smooth, zelo prijazna in ustrežljiva prodajalka.

Drugi razlog je bil pa, da sem imel še od ene komplet koleščke doma tako da bom letos navesil precej koleščkov gor.

Če boš kupil tpv oziroma zdaj so po novem Bockmann, prosi za črna gumasta kolesa ne modrih plastičnih jemat.
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Problem je ker je noben od omenjenih proizvajalcev nima na zalogi razen eno ima Bartolj....drugače sem hotel vzet Vili-jevo z el. vitlom ampak je vse za čakat jaz pa bi moral po čoln v Ita in bi jo moral vsaj rentat za ta prevoz in potem čakat na svojo ampak v Ljubljani nisem zasledil nobenega ki posoja, Maribor pa mi je daleč in še nekaj dodatnih stroškov si navlečem po nepotrebnem...ima kdo kakšno mnenje za Bartolj prikolice te prodaja tudi Mrak?
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Prikolice v lj posoja Maher, na Ižanski cesti je.
KANCLER
Pridružen: 08 Dec 2018, 11:51

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a KANCLER »

Pred 2 mesecema sem tudi sam iskal prikolico in bil na Ptuju na podjetju tpv, kjer so mi povedali, da več ni mogoče dobiti crnih valjckov(gumijastih) zato se na koncu nisem odločil za tpv.. te njihovi modri valjcki so pa res totalno mimo..
dusko75
Pridružen: 18 Okt 2018, 06:48

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a dusko75 »

Jst mam prikolico od vilija, za 1300 kg, preklopno, čoln sem na rampi komaj spravil iz prikolice, je imela samo tri valjčke pod gredljem in so se osovine povile...prikolica je cela taka nikakva, tanek material, tko tko pocinkana, tudi na cesti bolj mlahava, prej sem imel ellebi 1000 kg, kot dan in noč, čeprav je bila starejša. Na prikolico sem čoln komaj spravil sem skor spustil duško, ko sem ga vlekel gor.

Sem nato dodal dodatne prečne ojačitve in več koleščkov, ter zadnjega naredil pregibnega, ter dodal električno vitlo, tko, da je zdej boljše. Pustil sem gor še ročni vitelj, da si pomagam mal pri spustu, oz. je za rezervo, če slučajno električni odpove.

IMG_20190831_173037-480x640.jpg
IMG_20190831_173125-800x600.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

Danes sem šel pogledat Bartolj prikolico, ni mi jasno zakaj pravijo da gre 6m čoln gor, ker 6 metrski čoln gleda vsaj 1m čez prikolico tako da nisem dobil najboljšega občutka.
Mils
Pridružen: 04 Jan 2019, 20:01

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Mils »

kasaudio napisal/-a:
25 Feb 2020, 08:11
Prikolice v lj posoja Maher, na Ižanski cesti je.
Maher ima 1550 prikolico jaz bi pa rabil 1300, ker drugače moram it z večjim avtom, tam pa potem nimam izpita in imam zopet problem.
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a aegir »

Niso prijetni te problemi s prikolami, meni je tudi v grlo teklo ko sem rabil prikolico.. Kaj pa LOK? Osebno se mi zdijo lok nekako najbolj kvalitetne slo prikolice.
Dole
Pridružen: 08 Okt 2018, 21:07

Re: RIO 550 Cruiser FB

Odgovor Napisal/-a Dole »

Lok, potem pa kar lepa luknja.
Odločitev pa se ve....
Odgovori