P: Elan 402GT + Yamaha 40

Odgovori
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

P: Elan 402GT + Yamaha 40

Odgovor Napisal/-a aegir »

Po nekem zanimivem a nadležnem poteku dogodkov sem postal lastnik omenjenega škafa in ker so se plani spremenili, ga zdaj prodam oziroma lahko ga dam tudi v najem, če je kdo interesent.

Verjetno najbolj primeren za kakšne začetne milje po morju.

Čoln je zelo ohranjen, praktično v marsičem zgleda kot bi ravno prišel izpod čekiča, čedasiravno je star celih 45 let. Gelcoat spodaj je kot bi bil prejšn tedn iz kalupa vzet, kar verjetno pomeni, da je bil ta čoln bolj kot ne garažni kralj.

Zraven je vsa oprema, rollbar iz rosfraja, radio s cupholderji iz X5, sidro, novi zimska in letna cerada, nedavno tapicirani stoli, pumpica za kalužo ipd. Tudi kup vrvi je ampak tiste ostanejo meni. :D

Aja pa v ceno je všteta tudi prikolica, ki je v stanju kakršno se pritiče ~40 let stari prikolici. Da bi se z njo furikal na stotine km, bi potrebovala nekaj krvi in solz.

Motor je 40 konjska jahamaha, šus od motorja, če nebi bila na čolnu, bi bila gotovo na letalu. :) Vžgal sem jo, dela, kaj več o motorju ne vem. Je kar je, kupcu lahko zamenjam impeler in svečke, če se tako odloči.

Čoln ima neka malo bolj sexi okna, vgradnja in vse zgleda dokaj original tako da se krešejo mnenja ali je ali ni to bilo v fabriki vgrajeno. Meni je popolnoma vseeno, je pa res da čoln zgleda bolje s to zasteklitvijo.

Cena je 17x100€. Fiksna.

Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: P: Elan 402GT + Yamaha 40

Odgovor Napisal/-a aegir »

prodan.
Odgovori