Slow Pitch Jigging

Uporabniški avatar
Iztok
Pridružen: 18 Sep 2018, 12:01
Kraj: Lj.-Trzin-Ribiško naselje

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a Iztok »

Super sta tole opisala. Meni je najpomembneje, da je ta tehnika lahka za izvajanje in ne rabiš švicat na vročem soncu ampak lahko lepo umirjeno loviš. Prijem pa je še vedno 100% nenadomestljiv glede na ostale tehnike kajti prijem čutiš v vsej sili in hitrosti takoj saj imaš neposreden stik z ribo. Nor občutek.
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a Bruno »

iv567 napisal/-a:
28 Mar 2019, 14:43
Hvala Psyho za prevod
Ni bil moj namen podati razlago v angleškem jeziku namen je bil samo poudarek kje na www. strani poiskati omenjeno zadevo.
Kar se tiče pa high in fast je pa ta razlika, da pri high tehniki palico spustimo čim nižje in jo dvignemo ( če se ponazori z uro spustimo na 6.oo in dvignemo na 10.oo)in k temu dodamo pol obrata ali 1 obrat ročice na roli dvig je povezan z gibom od telesa , da jig lahko prosto zaplava horizontalno navzdol.
Pri fast tehniki pa namesto dviga uporabimo 3-4 hitre obrate ročice role kot pri vertikalu in to po občutku kombiniramo z ¼ ,½, ¾ obrata ali 1 obratom ročice medtem ko dvignemo palico ( z uro bi bilo to med 7.00 – 9.00)
Tehnik je pa pri slow pitchu toliko, da glava boli. Ravno zaradi tega mi je toliko bolj všeč kot vertikal ali light jigging
Zgoraj omenjeno stran sem tudi jaz našel. Sem jo že prečekiral po dolgem in po čez. Najdejo se tudi odlične informacije glede najboljših vozlov, koliko in katere vrvice, koliko in katerega FC ipd. Super stran!
Mirno morje in dober prijem!
el capitano
Pridružen: 21 Nov 2018, 12:56

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a el capitano »

Kje bi bilo najugodneje kupit opremo za to tehniko ribolova .

Hvala in lp !
Uporabniški avatar
Iztok
Pridružen: 18 Sep 2018, 12:01
Kraj: Lj.-Trzin-Ribiško naselje

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a Iztok »

Najprej pojdi v Domžale pogledat v Monster Byte.
el capitano
Pridružen: 21 Nov 2018, 12:56

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a el capitano »

Hvala !
el capitano
Pridružen: 21 Nov 2018, 12:56

Re: Slow Pitch Jigging

Odgovor Napisal/-a el capitano »

Oprema je kuplena :D
Zdaj pa , da vidimo :shock: :roll:
Odgovori