Ribiško tekmovanje foruma 2019

Haus
Pridružen: 05 Okt 2018, 14:21

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a Haus »

Pa še jaz, če mi letos slučajno kaj rata...
xl

lp gregor
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a david »

Čeprav izgleda vse skupaj v mirovanju, so priprave na ribiško tekmovanje v polnem teku.

Sponzorji so znani, ravno tako so tekmovalne majice že v tisku in jih bo možno prevzeti na srečanju foruma 15.3.
Tisti, ki se srečanja ne bodo udeležili, jo lahko dobijo po pošti.

Kot sem že napisal, se tekmovanje uradno začne v petek 1.3, in traja do torka 31.12, prijave so možne do srede 1.5. Zaenkrat se je prijavilo že kar lepo število tekmovalcev, med njimi kar nekaj zelo dobrih panulašov. Konkurenca bo huda, zato verjamem da bo še zelo zanimivo.

Še zmeraj sprejemam tudi predloge, kako tekmovanje narediti še boljše. Prva ideja s strani tekmovalca je bila, da poleg največje ujete ribe (po vsej verjetnosti bo to lica, manj verjetno gof), naredimo še posebno kategorijo za največjega ujetega zobatca, ker je večini tekmovalcev ravno to ciljna riba. Ta predlog je že sprejet. Tako lahko posamezen tekmovalec zmaga v kategoriji največje ribe (prva tri mesta) in v posebni kategoriji za največjega zobatca (tukaj šteje samo prvo mesto).

Imamo tudi svojo facebook stran https://www.facebook.com/Forum-Navtika- ... 280779545/ kjer bo admin objavljal zanimive ulove. Tam lahko všečkate, ulove pa komentirajte v tej temi. Tekmovalci pa bodo svoje ulove objavljali v temi uradni del, ki jo bom odprl v kratkem skupaj z vsemi navodili.

Zaenkrat toliko.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a boris »

Ker je veliko lignjelovcev predlagam tudi nagrado za največjega lignja ;)
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
Antonio
Pridružen: 30 Okt 2018, 12:09
Kraj: Sodražica
Kontakt:

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a Antonio »

Evo "BORCI" :) Nov član se prijavlja za tekmovanje! Če ne bo rib, pa gremo kdo spije več pira :) Jaz sem velikosti "XL"!
Za domovino z ribičijo naprej! :)
Uporabniški avatar
Iztok
Pridružen: 18 Sep 2018, 12:01
Kraj: Lj.-Trzin-Ribiško naselje

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a Iztok »

Ribolov z obale je že v startu hendikepiran, zato predlagam, da ne dajemo omejitev glede načina ribolova s plovila ali obale.

Ob sliki se priporoča predmet ali še bolje meter za boljšo predstavo o velikosti ribe. Verjamem v poštenost prijavljenih vendar v primeru dveh rib identične teže ali dolžine zmaga tista, ki je slikana z metrom in/ali vago.
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a david »

boris napisal/-a:
14 Feb 2019, 10:08
Ker je veliko lignjelovcev predlagam tudi nagrado za največjega lignja ;)
Nisi edini, ki mi je to predlagal. Zato poleg glavne kategorije za največjo ribo (prva tri mesta) in kategorijo za največjega zobatca (samo prvo mesto), organiziram še kategorijo za največjega lignja ali sipo (tudi samo prvo mesto). Bo pestro.

Iztok, letno tekmovanje iz obale imajo že na sosednjem forumu, zato se mi ni zdelo smiselno, da bi ga imeli tudi tukaj. Se bomo držali ulovov samo s plovila, kot je bilo mišljeno že na začetku.

Glede slike sem pa res malo nejasno napisal in sem že popravil. Na sliki naj bo tekmovalec skupaj z ribo na tehtnici (če je le mogoče), da ne bo potem kakšnih zapletov.

Smo pa dobili tudi tekmovalne majice. Spredaj naš logo:
Slika

In zadaj naši sponzorji:
Slika

Majice se bo dalo prevzeti na ribiškem srečanju v Mengšu in na srečanju foruma na Zaplani. Tisti, ki se srečanj ne boste udeležili, vam majice lahko pošljem po pošti. Naslov mi pošljite na ZS.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Uporabniški avatar
aegir
Pridružen: 05 Sep 2018, 20:28

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a aegir »

Prijava! :D
Uporabniški avatar
KLEMN
Pridružen: 09 Sep 2018, 21:09

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a KLEMN »

aegir napisal/-a:
06 Mar 2019, 13:22
Prijava! :D
car! 8-)
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a david »

Aegir je pred kratkim kupil čoln od italijanskega ribiča, ima gor nosilce za palice, dober fishfinder, zobatci so preverjeno na njegovem terenu kjer dopustuje, jaz sem tam skoraj njegov sosed in bova šla skupaj na ribolov, pa še njegova boljša polovica obožuje ribe. V glavnem, vse je na njegovi strani. Sem ga pa že postavil pred dejstvo, da letos vejetno še ne bo zmagal v vseh treh kategorijah :)
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
iv567
Pridružen: 25 Sep 2018, 21:04

Re: Ribiško tekmovanje foruma 2019

Odgovor Napisal/-a iv567 »

Na pobudo Davida sem prijavil tega zobatca, da začnemo tekmo. Verjamem , da bodo v kratkem konkretni ulovi.
Ker je to moja prva objava sem pozabil napisat še podatke, ki bi bili zanimivi za ta ulov.
Lokacija je med St. Baško in Baško
Vode je imela 9,7 vreme pa sončno okoli 20 stopinj na soncu brez vetra, globina pa je bila med 50 in 55 m. V sebi ni imel ničesar je bil kar lačen. Ura ulova pa nekje okoli 12.00.

Pa dober prijem
Odgovori