Zavarovanje in pregled plovila

Odgovori
Uporabniški avatar
KLEMN
Pridružen: 09 Sep 2018, 21:09

Zavarovanje in pregled plovila

Odgovor Napisal/-a KLEMN »

Zdej 3.4. mi je poteklo 5 let in imam spet pregled čolna. Potekla je tudi polica, ki je bila takrat sklenjena....naslednji teden sem
zmenjen v Kopru na kapetaniji za pregled barke in me zanima, ali moram polico obnoviti pred pregledom ali je vseeno. Po telefonu mi je Ban reku, kao da ne rabim nč prej delat sam pregled najprej naredimo....pa mi je mal čudn, ker pri avtu morš tut prej zavarovanje
nardit, na koncu pa šele prometno poštemplajo???
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Zavarovanje in pregled plovila

Odgovor Napisal/-a sova »

Ni treba zavarovanja prej, lahko to urediš pozneje. Je tudi meni tako rekel pred par leti. Važno, da ga imaš, ko pluješ. Čudno, da ti niso nič z zavarovalnice sporočili za podaljšat. Mene so zmeraj ene 14 dni prej obvestili, da mi poteče,

lp.
Slika
Uporabniški avatar
KLEMN
Pridružen: 09 Sep 2018, 21:09

Re: Zavarovanje in pregled plovila

Odgovor Napisal/-a KLEMN »

Hoj...sej iz zavarovalnice me je klicala pa sam rekla, da nej tm prašam , če rabim prej polico za obnovit. tko, da kul grem drug tedn pregled nardit najprej.Ubistvu je biu tolk uredu, da mi je reku, ko bo šou ob treh proti domu se lahko dobiva na privezu pa uč vrže. :D

Evo mi je še zdej iz zavarovalnice rekla, da prej se je polica naredila za 5 let, po novem se pa mora vsako leto obnavljat polica..
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Zavarovanje in pregled plovila

Odgovor Napisal/-a sova »

Pol je pa to v redu. Jaz imam že dve leti odjavljenega od zavarovanja tako, da ne vem. Ga nisem rabu, verjetno ga bom spet letos aktiviral.

lp.
Slika
Odgovori