HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovori
Ribic8
Pridružen: 23 Maj 2020, 18:20

HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Ribic8 »

:!: Nudim HRAMBO in ZIMOVANJE plovil v POKRITEM in ZAPRTEM prostoru v okolici Ljubljane. :!:

Tukaj lahko hranite plovila, kot so: motorni čolni, gumenjaki, vodni skuterji, gliserji, jadrnice ali večje barke ter prikolice in navtično opremo.

Gre za GARAŽNI objekt betonske gradnje zaprt z ROLO VRATI.
Objekt je obdan z močno OGRAJO ter je pod stalnim VIDEO nadzorom.

Plovilo lahko pri nas DVIGNEMO iz prikolice in preložimo na PODSTAVKE, v kolikor nimate lastne prikolice.

V garažnem prostoru je urejen dostop do ELEKTRIKE in VODE. Poleg zimovanja plovilo lahko tukaj ČISTITE, UREJATE in VZDRŽUJETE.

Uredimo lahko SERVIS plovlia, POLIRANJE trupa, BARVANJE, ANTIFOULING (antivegetativni premaz) in drugo. Vaše plovilo tako v celoti pripravimo na plovno sezono.

Za vas lahko izvedemo TRANSPORT plovila iz željene lokacije (morja oz. obale) do skladišča za hrambo.

Dovoz je širok in asfaltiran, enostavno je manevriranje tudi z daljšimi prikolicami (daljšimi plovil na prikolicah - jadrnica, barka). Garaža je primerna tudi za shranjevanje plovil večjih dimenzij.

Cena najema je ugodna in po dogovoru, glede na velikost plovila, ki ga želite pripeljati v zimovanje.

Nahajamo se v Dolu pri Ljubljani, le nekaj minut od avtoceste.

:arrow: :arrow: Slika prostora za hrambo plovila: https://ibb.co/YyPP7HC

:arrow: :arrow: ZA VEČ INFORMACIJ OBIŠČITE: https://www.facebook.com/Hrambaprikolicincolnov :!:

:arrow: :arrow: ali POKLIČITE NA 041 621 700

Veselim se vašega obiska, kavica je gratis ;)
Eri9
Pridružen: 21 Okt 2020, 15:04

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Eri9 »

Zanima me, če imate prostor za zimovanje plovila dolžine cca 8m - jadrnica na prikolici.
Prevoz plovila lahko izvedem sam.

Erik
Ribic8
Pridružen: 23 Maj 2020, 18:20

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Ribic8 »

Pozdravljeni Erik,

prostor za vaše plovilo je še na voljo - zimovanje v garaži. Jadrnico lahko tukaj hranite in po potrebi tudi urejate.

Pokličite nas na 041 621 700, pa se lahko zmenimo za kavico.

Lep pozdrav
NovakM
Pridružen: 17 Okt 2018, 19:10

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a NovakM »

Ribic8 napisal/-a:
21 Nov 2020, 18:40
Pozdravljeni Erik,

prostor za vaše plovilo je še na voljo - zimovanje v garaži. Jadrnico lahko tukaj hranite in po potrebi tudi urejate.

Pokličite nas na 041 621 700, pa se lahko zmenimo za kavico.

Lep pozdrav
Erik, ko boš slišal za ceno, bo pa konc :lol:
sam sem dobil glih za pol njegove cene pri treh ponudnikih, eden v Grosuplju, eden v Križu pri Komendi eden na Polici
NovakM
Pridružen: 17 Okt 2018, 19:10

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a NovakM »

Eri9 napisal/-a:
20 Nov 2020, 23:09
Zanima me, če imate prostor za zimovanje plovila dolžine cca 8m - jadrnica na prikolici.
Prevoz plovila lahko izvedem sam.

Erik
Erik, ko boš slišal za ceno, bo pa konc :lol:
sam sem dobil glih za pol njegove cene pri treh ponudnikih, eden v Grosuplju, eden v Križu pri Komendi eden na Polici
je pa čudno, da takega super prostora nima zasedenega
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a david »

Ne zdi se mi v redu, da se v oglasu ponudnika objavlja konkurenco, ki je sicer več kot dobrodošla, ampak sodi v drug oglas.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Eri9
Pridružen: 21 Okt 2020, 15:04

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Eri9 »

Super prostor za zimovanje oz. hrambo plovila, lahko dostopno z Ljubljane, tudi z malo daljšo prikolico. Priporočam vsem, ki iščete top ponudbo in vam ni vseeno, če vaš čoln "propada" pod kakšnim kozolcem.
Ribic8
Pridružen: 23 Maj 2020, 18:20

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Ribic8 »

Tudi letos nudim nekaj prostora za zimovanje ali hrambo plovil v garažnem prostoru, lahko tudi za kakšno jadrnico ali jahto. Organiziram lahko prevoz plovila ter prelaganje na podstavke, če nimate lastne prikolice. Prostor je suh in varen. Najbolj odziven sem na telefonu: 041 621 700. Če ne odgovorim, pošljite sms, sicer pa pokličem nazaj. Hvala :)
Niko77
Pridružen: 21 Nov 2020, 18:43

Re: HRAMBA, ZIMOVANJE PLOVIL LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a Niko77 »

Je možno za čoln srednje velik gliser bayliner capri? Bi ga pripeljal na prikolici in potem dal na stojala pri vas.
Odgovori