Delovni pult za pripravo ješke

Odgovori
Enec
Pridružen: 19 Apr 2020, 21:33
Kraj: Kočevje

Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a Enec »

Dolgčas in slabo vreme je super za ustvarjanje. S tastom sva naredila delovno mizico za rezanje in pripravo ješke. Ker na gumenjaku ni ravno nekih odlagalnih površin, sem si zamislil vrtečo mizico, ki jo po potrebi snamem.

Izdelala sva jo iz vezane plošče 18mm, notri pa je snemljiva pvc deska za rezanje mesa (40x35x1). S spodnje strani sva privijačila inox ploščico, na katero je privarjena cev. Vse skupaj se natakne na original nosilec zastave oz. v mojem primeru ta bolj služi za palico. Les sva prelakirala 3x in upam da bo zdržalo.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Enec
Pridružen: 19 Apr 2020, 21:33
Kraj: Kočevje

Re: Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a Enec »

:arrow:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Pasara
Pridružen: 08 Nov 2018, 08:22

Re: Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a Pasara »

To bi bilo vredu tud za kakšno salamco narezat ali pa mini plinski roštil gor postavt . Lepo. Škoda samo, ker nisi pri sestavi plošče uporabil moznikov namesto vijakov. Če vijaki niso iz nerjavnega jekla ti svetujem, da jih zamenjaš.
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a david »

Super si naredil. Ampak pri premikanju na drugo pozicijo je treba vse pospraviti.
Jaz si vabo za ribolov pripravim že en dan vnaprej. Sardele in pidoče posolim, patagonske lignje potolčem in narežem, ter vse skupaj pospravim v posodice. Tako se med ribolovom ne ukvarjam z vabo in vse skupaj je zelo čisto.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Enec
Pridružen: 19 Apr 2020, 21:33
Kraj: Kočevje

Re: Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a Enec »

Saj načeloma tudi jaz vse pripravim doma in dam v posodice, ampak me jezi, ker je med ribolovom vsa roba po tleh. Tu je pa ravno stojna višina. Pa še za pirček bo za odložit, če ne bo valovito :D
Dostikrat grem lovit za en dan in kupim sardele kar zjutraj iz plivarice in potem jih je smotano rezat “na kolenih” :roll:

Odlagalnih površin na čolnu ni nikoli preveč :)
Peter
Pridružen: 22 Nov 2018, 19:33

Re: Delovni pult za pripravo ješke

Odgovor Napisal/-a Peter »

Dobro si zrihtal.
Če boš lovil z svojo, bi moral to narediti na sredini čolna, da se ne prepletata ko jemljete vabe.
Jaz imam predpotopno hladilno skrinjo, ko obrnem njen pokrov imam na njej leseno desko kjer lahko režem, postavim jo ob konzoli in 2-3 jemljejo brez prepletanja rok, ribe pa v hladilno z ledom. (če kaj grabi :lol: )
Odgovori