MotorGuide - nakup

Uporabniški avatar
jft
Pridružen: 04 Sep 2018, 16:31

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a jft »

Xi3, 55 LB.. čoln open fisherman 4,40m, 60 km, ...

Sprobano v kar hudi burji, drži kot pribito :)
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Bruno »

jft napisal/-a:
08 Mar 2021, 19:42
Xi3, 55 LB.. čoln open fisherman 4,40m, 60 km, ...

Sprobano v kar hudi burji, drži kot pribito :)
Dole na Morjeplovcu je, predvidevam, bleknil svojo izjavo kar na pamet brez argumentov, ker še do sedaj ni podal svoje razlage...
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Je bilo že večkrat tako.
Dole
Pridružen: 08 Okt 2018, 21:07

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Dole »

Iz lastnih izkušenj povem, da ni držalo na mestu pri podobnem čolnu. Niti ne bom razlagal kako in kaj, saj nekateri pa res vse veste.

Sem bil odločen, da kupim podobno zadevo in sem šel zraven na test (tri dni), da vidim kako in kaj, pa sedaj mislim drugače.

Zakaj se nisem odločil za nakup že sami veste.

LP
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Iz lastnih izkušenj povem, da ni držalo na mestu pri podobnem čolnu. Niti ne bom razlagal kako in kaj, saj nekateri pa res vse veste.

Sem bil odločen, da kupim podobno zadevo in sem šel zraven na test (tri dni), da vidim kako in kaj, pa sedaj mislim drugače.

Zakaj se nisem odločil za nakup že sami veste.
Izvrstno argumentirano. Meni je jasno vse, ostalim pa najbrž tudi.
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a boris »

Dole napisal/-a:
10 Mar 2021, 13:13
Iz lastnih izkušenj povem, da ni držalo na mestu pri podobnem čolnu. Niti ne bom razlagal kako in kaj, saj nekateri pa res vse veste.

Sem bil odločen, da kupim podobno zadevo in sem šel zraven na test (tri dni), da vidim kako in kaj, pa sedaj mislim drugače.

Zakaj se nisem odločil za nakup že sami veste.

LP
Dole zakaj trdiš nekaj kar ne veš :shock:
A iz lastnih izkušenj :mrgreen:
Kakšne lastne izkušnje pa so če nimaš lastnega motorja :lol:
JFT in jaz oba imava enake motorje.
Moj motor je montiran na 300kg težjem čolnu kot je montiran od JFT .
Zagotovo odlično drži na močnem vetru, valovih in zelo močnem toku :!:
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Dole
Pridružen: 08 Okt 2018, 21:07

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Dole »

:lol:
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Bruno »

Dole napisal/-a:
11 Mar 2021, 08:55
:lol:
Glej Dole, ne vem, zakaj se smejiš... Malo nesramno...

Dva lastnika, ki uporabljata identičen motor mojemu, sta se javila, da motor opravlja funkcijo kot mora tudi iz prakse.
Vem tudi, kje in kdaj ga je uporabljal Boris in če pravi, da deluje, potem mu verjamem. Ne vem, kaj bi JFT in Boris pridobila s tem, ko bi lagala, saj nimata od tega ničesar...

Če želiš, povej na kakšnem plovilu je bil kakšen elektromotor montiran (znamka elektromotorja, potisna moč)... Mogoče pa komu pomagaš, da se ne odloči za nespameten nakup, ne pa da norce briješ in govoriš lastnikom, ki sta povedala, da jima motor opravlja funkcijo, da sta vseveda.... Še mene si verjetno vtaknil v isti koš...

Ko zadevo sprobam, ti garantiram, da bom povedal po resnici ali zadeva špila ali ne. Trenutno pa seveda verjamem JFT in Borisu, če ne si motorja ne bi niti kupil (pa tistih 1000 na Youtubu verjetno tudi ne)...
Mirno morje in dober prijem!
Dole
Pridružen: 08 Okt 2018, 21:07

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Dole »

Zato, ker nikoli ne boste priznali zgrešenega nakupa. Dolgoročno in za resni ribolov, več dnevni to ni zadeva, ki bi funkcionirala.

To je moje mnenje. Pa naj vam služi.
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: MotorGuide - nakup

Odgovor Napisal/-a Bruno »

Dole napisal/-a:
11 Mar 2021, 10:10
Zato, ker nikoli ne boste priznali zgrešenega nakupa. Dolgoročno in za resni ribolov, več dnevni to ni zadeva, ki bi funkcionirala.

To je moje mnenje. Pa naj vam služi.
Zakaj pa ne bi priznali zgrešenega nakupa???
Povej točno v čem je problem, da ga mogoče rešimo (če je rešljiv), ne pa, da daš izjavo, da "to ni zadeva, ki bi funkcionirala". :?: :?: :?:

Prej si trdil, da te motor ne drži na mestu v toku in vetru, zdaj pa omenjaš, da zadeva ni za večdnevni ribolov... Kaj ima zdaj večdnevni ribolov skupnega z držanjem čolna na mestu?
Predvidevam, da si skeptik glede potiska, natančnosti GPSa in (po novem) vzdrževanja napajanja...
Mirno morje in dober prijem!
Odgovori