Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovori
aljazdolenc5
Pridružen: 08 Feb 2020, 12:50

Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a aljazdolenc5 »

Prvič bi rad kupil dovolilnico za športni ribolov na Hrvaškem in sem opazil na njihovi spletni strani, da tega ne moreš storiti preko interneta in da moraš biti tudi član društva pa me zanima kje bi to lahko storil in kaj natanko bom moral storiti. Za Italijo pa sem si lani naredil dovolilnico (link sem našel na forumu) letos pa ga ne najdem za leto 2020 in me zanima kje bi si lahko to naredil za leto 2020.
NovakM
Pridružen: 17 Okt 2018, 19:10

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a NovakM »

aljazdolenc5 napisal/-a:
08 Feb 2020, 14:42
Prvič bi rad kupil dovolilnico za športni ribolov na Hrvaškem in sem opazil na njihovi spletni strani, da tega ne moreš storiti preko interneta in da moraš biti tudi član društva pa me zanima kje bi to lahko storil in kaj natanko bom moral storiti. Za Italijo pa sem si lani naredil dovolilnico (link sem našel na forumu) letos pa ga ne najdem za leto 2020 in me zanima kje bi si lahko to naredil za leto 2020.
če si iz LJ potem greš ali na Scubatom Brnčičeva Črnuče ali Extremo Šmartinska, rabiš osebno izkaznico in 500HRK (kune ne €) , pet minut in jo imaš
(letno za športni ribolov)
za IT pa ti naj kdo drug svetuje, kaj in kako je letos
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a sova »

Tri prispevke nižje imaš temo o dovolilnicah na Hrvaškem viewtopic.php?f=16&t=135 in še dva nižje za Italijo viewtopic.php?f=16&t=152
Za Italijo se pa še ne da sprintat nove, še zmeraj je za 2019. Link pa je isti https://www.politicheagricole.it/flex/F ... BocC9ML0lU
Slika
Uporabniški avatar
jft
Pridružen: 04 Sep 2018, 16:31

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a jft »

aljazdolenc5 napisal/-a:
08 Feb 2020, 14:42
Prvič bi rad kupil dovolilnico za športni ribolov na Hrvaškem in sem opazil na njihovi spletni strani, da tega ne moreš storiti preko interneta in da moraš biti tudi član društva pa me zanima kje bi to lahko storil in kaj natanko bom moral storiti. Za Italijo pa sem si lani naredil dovolilnico (link sem našel na forumu) letos pa ga ne najdem za leto 2020 in me zanima kje bi si lahko to naredil za leto 2020.
Če si bližje Dolenjski cesti greš do Aquas trgovine, prineseš 72€ v gotovini in dobiš karto za športni ribolov na Hrvaškem!

Za Italijansko karto za leto 2020 še ni podatka ali bo tudi za 2020 brezplačna karta! Drugače registracija in več tukaj: https://www.politicheagricole.it/flex/F ... BocC9ML0lU
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a Bruno »

aljazdolenc5 napisal/-a:
08 Feb 2020, 14:42
Prvič bi rad kupil dovolilnico za športni ribolov na Hrvaškem in sem opazil na njihovi spletni strani, da tega ne moreš storiti preko interneta in da moraš biti tudi član društva pa me zanima kje bi to lahko storil in kaj natanko bom moral storiti. Za Italijo pa sem si lani naredil dovolilnico (link sem našel na forumu) letos pa ga ne najdem za leto 2020 in me zanima kje bi si lahko to naredil za leto 2020.
Ali rabiš za športni (tudi podvodni ribolov) ali samo za rekreacijski ribolov? Karto za rekreacijski ribolov lahko kupiš tukaj: https://ribarstvo.mps.hr/default.aspx?id=4010 za športni pa so ti že povedali.
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a sova »

Nove dovolilnice za Italijo si lahko že sprintate in veljajo do 31.12.2022. :) 8-)

lp.
Slika
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a boris »

:D Hvala Sova. Gremo v akcijo
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a Bruno »

sova napisal/-a:
07 Mar 2020, 22:59
Nove dovolilnice za Italijo si lahko že sprintate in veljajo do 31.12.2022. :) 8-)

lp.
Hvala za informacijo!
Mirno morje in dober prijem!
dede
Pridružen: 18 Okt 2018, 15:59
Kraj: Nova Gorica ma zmiri Sukenc

Re: Dovolilnica za ribolov na Hrvaškem in v Italiji

Odgovor Napisal/-a dede »

Vse OK dovolilnica sprintana plastifcirana in še kaj...a...prit do Italijanske strani morja...obale al pa barke....ma niti Einstan al pa Da Vinci ne bi sedaj tega "skopčal"...in pa eppur si muove…(kljub vsemu se vrti )
Kaj drugega...brusit trnke in "pucat" opremo ….in...ma saj bo...bo...ko bo ;)
Odgovori