Ribolovne dovolilnice za Italijo

Uporabniški avatar
Iztok
Pridružen: 18 Sep 2018, 12:01
Kraj: Lj.-Trzin-Ribiško naselje

Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a Iztok »

Slika

V letu 2019 so ribolovne dovolilnice (ribiške karte) za Italijo še vedno brezplačne.

Tisti ki ste že registrirani vstopite tukaj... Po vstopu vam bo ponujeno, da preverite podatke in sprintate novo dovolilnico. Kliknite "stampa" sprintaj. Dovolilnico v pdf-ju si shranite in pošljite na gmail, da jo imate vedno pri roki.

Tisti, ki še niste registrirani to lahko storite v nekaj minutah. Najprej izpolnite obrazec za registracijo tukaj... .
- Nome: (ime)
- Cognome: (Priimek brez strešic)
- Email: (Vpiši enaslov. Na googlove emaile deluje. Ne deluje pa na vse email končnice!)
- Password: (izmisli si geslo)
- Verifica Password: (ponovno vnesi isto geslo)
- Ente/Azienda/Associazione/Altro opzionale: (PUSTI PRAZNO!! To je le za združenja)
- (odkljukaj kvadratek) Acconsento al trattamento dei miei dati personali ai sensi del D.L. 196/2003. Prevod: Strinjam se z obdelavo mojih osebnih podatkov v skladu z zakonodajnim odlokom št. 196/2003
- Klikni spodaj desno "ISCRIVITI" (Prijava)
Na vpisani email boš prejel potrditveni link katerega moraš klikniti.

Registriraj se in izpolni manjkajoča polja.
- Cognome: (priimek)
- Nome: (ime)
- Luogo di nascita: (kraj rojstva. Lahko vpišeš samo Slovenia)
- Data di nascita: (leto rojstva)
- Sesso: M (spol)
- Cittadinanza: Slovenia
- Residenza: (naslov bivališča)
- Professione: (poklic)
- Codice Fiscale:(matična številka, na prazna mesta vpiši 0 drugače te ne pusti naprej)
Potrdi in sprintaj "stampa".
S seboj imejte sprintano dovolilnico in osebno izkaznico.

Dober prijem
LP Iztok
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a Bruno »

Če ima kdo staro, še vedno velja...
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a sova »

Stara ti je veljala do 31.12.2018 vsaj na moji piše tako. Bo treba kar novo sprintat in velja do konca 2019.

lp.
Slika
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a boris »

Hotel sem se prijaviti za izdajo dovolilnice pa se ne morem, ker nisem registriran.
A mi kdo pošlje link do registracije.
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a sova »

Tu je link za se rigistrirat. To izpolni ime(nome), priimek(cognome), e-mail, geslo(password) in ponoviš geslo. Spodaj v levem vogalu je mali kvadratek na katerega moraš kliknit, da dovoliš uporabo tvojih podatkov nato še klik na iscriviti(registriraj se) na desni strani(zeleno). Po tem mislim, da dobiš povratni mail in narediš kar je napisal Iztok. Če kaj ne bo šlo pošlji ZS bomo kaj zrihtali kot sem že drugim. https://www.politicheagricole.it/flex/F ... BocC9ML0lU

lp.
Slika
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a boris »

Hvala Sova :!:
To pa je bilo ekspresno ;)
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
Iztok
Pridružen: 18 Sep 2018, 12:01
Kraj: Lj.-Trzin-Ribiško naselje

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a Iztok »

Jaz sem se registriral že kar nekaj let nazaj in je sedaj še vedno delovalo moje prijavno ime in geslo.
Boris naredi kakšen print-scren, da lahko naredimo navodilo za tiste, ki se bodo prvič prijavili.
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a boris »

Opisal bom celotno proceduro.

Za nove uporabnike se je potrebno najprej registrirati na strani tako kot je svetoval Sova. Link je TUKAJ

Najprej sem se prijaviti z računom od siol-a, pa nisem dobil potrditvenega maila za registracijo. Nato sem dal račun od G-maila in je šlo skozi.

Ko dobiš potrditveni mail, je v njem tudi koda za aktivacijo računa. Klikneš na povezavo da zaključiš registracijo, in vneseš kodo.

Po končani registraciji se prijaviš na stran, ki jo je navedel Iztok tukaj... in vpišeš iskane podatke za izdajo karte.
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a Bruno »

sova napisal/-a:
10 Jan 2019, 11:58
Stara ti je veljala do 31.12.2018 vsaj na moji piše tako. Bo treba kar novo sprintat in velja do konca 2019.

lp.
Sem se samo prijavil pod starim uporabniškim imenom, pa mi je napisalo, da velja do konca tega leta. Sem mislil, da to velja stara.
Verjetno je pomemben tisti zgornji stavek, kjer to piše, ne pa registracija od prej. Razumem.
Bo treba na novo sprintati...
Hvala za opozorilo, ker s karabinjeri se ni za špilati!
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Ribolovne dovolilnice za Italijo

Odgovor Napisal/-a Bruno »

Iztok napisal/-a:
10 Jan 2019, 19:28
Jaz sem se registriral že kar nekaj let nazaj in je sedaj še vedno delovalo moje prijavno ime in geslo.
...
Res je.
Mirno morje in dober prijem!
Odgovori