Nove ideje

Odgovori
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Nove ideje

Odgovor Napisal/-a david »

Dosti razmišljam o tem, kako bi bil forum še bolj zanimiv za čim več uporabnikov in prihajam do novih idej. Danes sem v ribiškem tekmovanju odprl tudi kategorijo v podvodnem ribolovu. Zelo v kratkem času bomo odprli še teme o sladkovodnem ribolovu, ker je to premalo pokrito pri nas.
Zdi se mi prav, da se forum razvija. Če ima še kdo kakšno idejo, pa kar na plan z njo.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
damjan
Pridružen: 02 Okt 2018, 17:07

Re: Nove ideje

Odgovor Napisal/-a damjan »

Predlagam

Novo kategorijo: DIY

Ker vidim, da so nekateri resnično sposobni in kreativni predlagam rubriko DIY z namenom, da privarčujemo kakšen Eur in včasih naredimo celo bolj kot je kakšen china izdelek, ki se ga da kupiti na trgu.

Recimo samoizdelava biminija, izdelava sidra, izdelava novih profilov okoli plexi stekel itd.

Strašansko me jezi ko prideš do obnove in ni materiala ni tesnil ni ničesar ostane ti samo improvizacija in iznajdljivost,
Na ta način bomo točno vedeli kdo je to že počel, kdo lahko pomaga, kje kaj dobiti, kje in kako narediti v dobro vseh

d
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Nove ideje

Odgovor Napisal/-a david »

Dobra ideja damjan. V bazi znanja je že objavljena DIY elektronika, pa mislim da bi tam nadaljevali. Za posamezno stvar se odpre svoja tema (npr. DIY bimini, DIY sidra...). Tako bo najbolj pregledno.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
damjan
Pridružen: 02 Okt 2018, 17:07

Re: Nove ideje

Odgovor Napisal/-a damjan »

david napisal/-a:
17 Apr 2020, 23:32
Dobra ideja damjan. V bazi znanja je že objavljena DIY elektronika, pa mislim da bi tam nadaljevali. Za posamezno stvar se odpre svoja tema (npr. DIY bimini, DIY sidra...). Tako bo najbolj pregledno.
David ali lahko Uredimo da odpreš DIY rubriko, ki je ločena in elektroniko daš pod rubriko DIY, da ne bi vedno prebirali celo temo in vsak prebere samo kar ga zanima

hvala in lpd
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Nove ideje

Odgovor Napisal/-a david »

Po pogovoru z admin-om ostane DIY v bazi znanja, ko bo še kakšna tema, bomo pa verjetno tam odprli podrubriko-naredi sam in te teme prestavili tja.
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Odgovori