Tehnične težave na forumu!

Uporabniški avatar
PSYCHO
Pridružen: 17 Sep 2018, 20:56
Kraj: Lukovica pri Domžalah
Kontakt:

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a PSYCHO »

Tudi meni se zdi bolj praktično, če bi povezave odpiralo v novem oknu, ali pa vsaj v novem zavihku.
Kolikor vem, je to v nastavitvah foruma, tako da bi admin mogoče lahko to pogledal in nastavil?
Usus magister est optimus.
admin
Site Admin
Pridružen: 04 Sep 2018, 12:41

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a admin »

Bruno napisal/-a:
14 Nov 2018, 15:13
Zanima me, ali je možno narediti, da povezave odpira v novem oknu? Zdaj odpira v istem in je moteče. Ali pa je to narejeno, ker tako mora biti... :mrgreen:
Privzeto se povezave ne odpirajo v novem oknu. Tudi v nastavitvah ni te možnosti, ker je načeloma to stvar uporabnika.
Povezave lahko odpiraš z desnii klik miške... odpri v novem zavihku , ali direktno sredinski klik miške.

Če bi uporabniki foruma res to želeli, pa obstaja možnost tudi za to?!

LP, Admin
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a Bruno »

PSYCHO napisal/-a:
18 Nov 2018, 18:22
Tudi meni se zdi bolj praktično, če bi povezave odpiralo v novem oknu, ali pa vsaj v novem zavihku.
Kolikor vem, je to v nastavitvah foruma, tako da bi admin mogoče lahko to pogledal in nastavil?
To sem hotel... V novem zavihku, ne v oknu...
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
Bruno
Pridružen: 17 Sep 2018, 14:31

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a Bruno »

admin napisal/-a:
19 Nov 2018, 12:12
Bruno napisal/-a:
14 Nov 2018, 15:13
Zanima me, ali je možno narediti, da povezave odpira v novem oknu? Zdaj odpira v istem in je moteče. Ali pa je to narejeno, ker tako mora biti... :mrgreen:
Privzeto se povezave ne odpirajo v novem oknu. Tudi v nastavitvah ni te možnosti, ker je načeloma to stvar uporabnika.
Povezave lahko odpiraš z desnii klik miške... odpri v novem oknu , ali direktno sredinski klik miške.

Če bi uporabniki foruma res to želeli, pa obstaja možnost tudi za to?!

LP, Admin
Razumem...
Hvala!
Mirno morje in dober prijem!
Uporabniški avatar
Gumko
Pridružen: 18 Okt 2018, 12:15
Kraj: Ljubljana

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a Gumko »

Pozdravljeni, zanima me ali je kje na forumu gumb, ki ima funkcijo, da prikaze samo nove prispevke? Zanima me tudi kaj mora forum vsebovat, da je viden v aplikaciji tap talk?

Hvala in lp

Miha
Pamet nas je lovila, a bili smo hitrejši! :D
Uporabniški avatar
sova
Pridružen: 17 Sep 2018, 10:42
Kraj: Solkan

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a sova »

Na prvi strani imaš v levem zgornjem kotu hitre povezave. Klikneš ti odpre okno kjer imaš nove teme in neprebrani prispevki. Eno ali drugo ti odpre kaj je novega.

lp.
Slika
admin
Site Admin
Pridružen: 04 Sep 2018, 12:41

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a admin »

Obveščam, da se bo danes izvajalo varnostno testiranje foruma.
Lahko pride do težav pri delovanju ali celo do začasnega nedelovanja foruma.

Prosim za razumevanje in potrpežljivost.

Lep pozdrav,

Admin
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a kojoti »

Vidim, da nekateri na forumu lahko v svojem prispevku / odgovoru objavijo več slik, jaz jih lahko samo 3.
Uporabniški avatar
tyson
Pridružen: 17 Sep 2018, 13:21

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a tyson »

kojoti napisal/-a:
13 Mar 2021, 19:41
Vidim, da nekateri na forumu lahko v svojem prispevku / odgovoru objavijo več slik, jaz jih lahko samo 3.
Hm, po navodilih objavljam slike, ki jih prej naložim na " Shrani.si", pomanjšam in nato copy-paste prestavljam na forum...fotkam s fotoaparatom, ker samo tako jih lahko preložin na Shrani.si, s telefonom ne znam tega...niti ne poskušam.
Sem pa imel precej težav s tem v štartu, saj nikakor nisem pogruntal pomanjševanja...Boris mi je razložil in od takrat ni težav.
Upam, da sem kaj pomagal :roll:
...bolje ispasti glup, nego iz brzog voza...
admin
Site Admin
Pridružen: 04 Sep 2018, 12:41

Re: Tehnične težave na forumu!

Odgovor Napisal/-a admin »

V zvezi s slikami je zadeva taka, da se priporoča pripenjanje slik direkt na forum oziroma strežnik. Pripenjanje slik preko "shrani.si" ali podobnih servisov ni priporočljivo saj sčasoma te slike "izginejo" medtem ko shranjene na strežniku/forumu ostanejo za vedno.

@Kojoti... Število sem iz 3 povišal na 5. Upam, da je dovolj, če ni, bomo še povečali.

V bistvu so aktualna navodila za slike: https://navtika-ribolov.si/viewtopic.php?f=1&t=313
Odgovori