Brisanje postov

Odgovori
NovakM
Pridružen: 17 Okt 2018, 19:10

Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a NovakM »

zanima me zakaj se brišejo stvari v temah kjer je moderator Harry, briše tisto, kar ni njjemu pogodu!!
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a kojoti »

Na testu bi te pa utopu :lol:
Uporabniški avatar
Harry
Pridružen: 18 Okt 2018, 11:41

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a Harry »

Brišem očitne žalitve in mlatenje prazne slame, strokovni članki so dobrodošli in jih nisem nikoli brisal!
Nazadnje spremenil Harry, dne 09 Jul 2019, 18:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Morski Vuk
Uporabniški avatar
Harry
Pridružen: 18 Okt 2018, 11:41

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a Harry »

kojoti napisal/-a:
07 Jul 2019, 00:59
Na testu bi te pa utopu :lol:
Kar se pa tiče utopitev, ti lahko povem da sem v svoji karieri rešil sedem človeših življenj, od tega enemu podvodnemu lovcu, enemu kajakašu in petim potapljčem. Preprečil sem več kot 50 hudih poškodb pljuč in posledic dekompresijske bolezni zaradi katere bi jih kar nekaj pristalo na invalidskem vozičku , zato prosim, da se v bodoče vzdržìš neslanih šal v zvezi z utopitvijo!

Ps.: Vsi moji tečajniki so še vedno živi in zdravi (skupaj 1057 potapljčev).
Morski Vuk
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a kojoti »

Pohvalno in se opravičujem!

Kar pa ne spremeni dejstva, da je vzrok za neslano šalo nedonošen moderator, ki ima teme za svoj inkubator. Brišete vse povprek takoj, ko niste več dorasli temi. Na koncu iz teme in prispevkov naredite popolno skrapucalo, brez repa in glave, kar je veliko huje kot to, da ste užaljeni, ker je NovakM napisal, da ste iz prejšnjega stoletja in mu zbrišete celotni zapis. Če bi imeli malo širine bi dojeli, da smo vsi rojeni pred 19. leti iz prejšnjega stoletja, celo tisočletja.
Primer super strokovnega monologa, ki zadosti vsem moderatorjevim standardom pa je komedija, kako po njegovo ujeti orado? Na kopališču! Brancina pa po njegovih ustaljenih poteh. Najprej par dni meči pomije med kopalce potem pa jih en dan preseneti s puško. Če te pa pri tem slučajno zalotijo, pa se delaj Čeha z HR registracijo.
Uporabniški avatar
Harry
Pridružen: 18 Okt 2018, 11:41

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a Harry »

Opravičilo sprejeto!

O odraslosti, doraslosti in dejanskem znaju ter izkušnjah se bova očitno morala pogovoriti ob pivu s prisotnostjo nekaj prijateljev s foruma in BREZ strička googla.
Morski Vuk
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Brisanje postov

Odgovor Napisal/-a kojoti »

Kot vam najbolj ustreza, meni je že piva ok in da ne brišete.
Odgovori