Fotolov

Odgovori
Uporabniški avatar
Harry
Pridružen: 18 Okt 2018, 11:41

Fotolov

Odgovor Napisal/-a Harry »

Odpiram novo temo o fotolovu. Vabim vse, ki uživajo v podvodnem svetu in ga hočejo ohraniti za naslednje rodove, da izmenjajo izkušnje pri tehnikah fotolova, ambientne fotografije, makro foto, videa .....
Vabljeni tudi k objavi svojih fotk in video.
Morski Vuk
Uporabniški avatar
PSYCHO
Pridružen: 17 Sep 2018, 20:56
Kraj: Lukovica pri Domžalah
Kontakt:

Re: Fotolov

Odgovor Napisal/-a PSYCHO »

Pred štirimi leti sem si omislil vodotesen fotoaparat Ricoh WG-5. Uporabljam ga predvsem na suhem, v vodi pa občasno. Z njim sem zelo zadovoljen, sploh, ker ima precej dober macro, glede na zelo majhen objektiv. Pod vodo se obnese v redu, je pa za dobre podvodne fotografije z njim potrebno kar nekaj sreče. Videoposnetke dela solidne, moti me samo zelo glasen motorček pri zoomu, ki sploh v vodi preglasi vse ostale zvoke in je prav nadležen. Doma imam tudi Nikona D60, s katerim sem pred leti kar precej fotografiral, zadnje čase pa oba na žalost bolj kot ne počivata na polici.

Prilagam še dve fotki hobotnic, ki sta mi celo uspeli na Pagu leta 2015 in pa sliko zanimivega morskega polža (slika je slabše kvalitete, ker je bil polž velik le kakšna 2cm, sem imel pa tudi težave biti pri miru zaradi valov)

Slika

Slika

Slika
Usus magister est optimus.
Uporabniški avatar
VALTER
Pridružen: 09 Sep 2018, 05:30
Kraj: BRNIK

Re: Fotolov

Odgovor Napisal/-a VALTER »

PSYCHO odlične slike.
Prav zanimivo je za pogledat takšne fotografije. :)
ELGIN outboard motor.
Odgovori