Kulinarika

Odgovori
Uporabniški avatar
david
Pridružen: 07 Sep 2018, 17:26
Kraj: Ljubljana

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a david »

Boris, jaz sem mislil, da greš na morje po morske sadeže, ti pa kar po gozdne :)
Mogu ja da budem normalan, al mi nekako glupo.
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Ja tok se mu je mudil, da zgazu reveža. Vsaj golaž bo dober.
Uporabniški avatar
boris
Pridružen: 08 Sep 2018, 10:53

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a boris »

Se me je usmilu. Ker ni nič rib je reku, da bom vsaj nekaj dobrega pojedu :lol:
Teden na morju je več vreden kot celi dopust :!:
LP
Boris
dede
Pridružen: 18 Okt 2018, 15:59
Kraj: Nova Gorica ma zmiri Sukenc

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a dede »

david napisal/-a:
10 Mar 2020, 16:37
Ravno to imam v planu. Je pa problem dobiti inčune. Sem danes vprašal v ribarnici (Rival), pa jih dobijo bolj redko. Zato sem izkoristil veze in mi jih bo ujel prijatelj iz Krka, ki dela na plivarici. Drug prijatelj mi jih bo pa dostavil v Ljubljano.
Vse je v dobri organizaciji 8-)

Že ko je čas za brkljanje po netu itd...pač "čakanje" in se človek ne ve kam se dat :D
En recept z otoka o prpravi in potem spravilu (če zdržijo) inčunov.
Ne bom prevajal...sem kar prepisal "ričeto" :lol: :lol:

evo jedan recept za inćuna

Inćune očistiti, kidati glave te izvući iznutricu (može se i malo zarezati po drobu da se bolje iznutrica izvadi).
Očišćene inćune staviti u posudu ledene vode (voda + led) sa de šokiraju.
Nakon toga posložiti ih u posudu za marinadu. Marinada se pripremi sa Sol + Jabučni ocat + limun . Omjer stavljam onako od oka da marinada pokrije ribu.
Tako u marinadi da stoje 5 do 6 sati. Nakon toga se vade i filetiraju. Kad filetiraš vidiš ako je bijel filet onda je OK, a ako nije neka se još marinira.
Netko kad filetira vraća filete još u marinadu na 2 do 3 sata.
Fileti se poslože na ravnu površinu i prekriju krpom, malo se pritisne da de osuše od marinade.
Filete posložiti u teglicu koja se napuni biljnim uljem i začinima po želji (papar u zrnu, ružmarin).
Sada netko inćune koji su u marinadi zaledi u dubokom na par dana, pa tek onda filetira.

Uglavnom ljudi preporučuju kombinaciju jabučnog octa i limunova soka.

- Može se i odmah - kada malo ostoje u ledenoj vodi filetirati, pa filete odmah marinirati

Tako...sedaj pa hja...manjko inčunov..... :roll: :roll:
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a kojoti »

dede napisal/-a:
17 Mar 2020, 11:51
david napisal/-a:
10 Mar 2020, 16:37
Ravno to imam v planu. Je pa problem dobiti inčune. Sem danes vprašal v ribarnici (Rival), pa jih dobijo bolj redko. Zato sem izkoristil veze in mi jih bo ujel prijatelj iz Krka, ki dela na plivarici. Drug prijatelj mi jih bo pa dostavil v Ljubljano.
Vse je v dobri organizaciji 8-)

Že ko je čas za brkljanje po netu itd...pač "čakanje" in se človek ne ve kam se dat :D
En recept z otoka o prpravi in potem spravilu (če zdržijo) inčunov.
Ne bom prevajal...sem kar prepisal "ričeto" :lol: :lol:

evo jedan recept za inćuna

Inćune očistiti, kidati glave te izvući iznutricu (može se i malo zarezati po drobu da se bolje iznutrica izvadi).
Očišćene inćune staviti u posudu ledene vode (voda + led) sa de šokiraju.
Nakon toga posložiti ih u posudu za marinadu. Marinada se pripremi sa Sol + Jabučni ocat + limun . Omjer stavljam onako od oka da marinada pokrije ribu.
Tako u marinadi da stoje 5 do 6 sati. Nakon toga se vade i filetiraju. Kad filetiraš vidiš ako je bijel filet onda je OK, a ako nije neka se još marinira.
Netko kad filetira vraća filete još u marinadu na 2 do 3 sata.
Fileti se poslože na ravnu površinu i prekriju krpom, malo se pritisne da de osuše od marinade.
Filete posložiti u teglicu koja se napuni biljnim uljem i začinima po želji (papar u zrnu, ružmarin).
Sada netko inćune koji su u marinadi zaledi u dubokom na par dana, pa tek onda filetira.

Uglavnom ljudi preporučuju kombinaciju jabučnog octa i limunova soka.

- Može se i odmah - kada malo ostoje u ledenoj vodi filetirati, pa filete odmah marinirati

Tako...sedaj pa hja...manjko inčunov..... :roll: :roll:
Ne priporočam zaradi nevarnega parazita Anisakis. Včasih tega ni bilo. Ribo je žal treba termično obdelat.
dede
Pridružen: 18 Okt 2018, 15:59
Kraj: Nova Gorica ma zmiri Sukenc

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a dede »

@kojoti
recept je star kako desetletje...sam sem še predlanskem pripravil tako inčune in moram povedat da so super. Kaj je sedaj z vsemi temi virusi ,paraziti itd ...pa nimam pojma. Verjetno noben ne bi nič dal v usta če bi vso to znanost upošteval...Se pravi da tudi brancinov ali bilokateri ribji "karpačo" ni užiten ? Ne vem....samo vprašam... :roll:
Uporabniški avatar
kasaudio
Pridružen: 27 Sep 2018, 09:32

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a kasaudio »

Najbrž malo vpliva ali je plava/bela riba...
Uporabniški avatar
kojoti
Pridružen: 20 Jan 2019, 19:40

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a kojoti »

dede napisal/-a:
18 Mar 2020, 11:48
@kojoti
recept je star kako desetletje...sam sem še predlanskem pripravil tako inčune in moram povedat da so super. Kaj je sedaj z vsemi temi virusi ,paraziti itd ...pa nimam pojma. Verjetno noben ne bi nič dal v usta če bi vso to znanost upošteval...Se pravi da tudi brancinov ali bilokateri ribji "karpačo" ni užiten ? Ne vem....samo vprašam... :roll:
Ta recept je starejši kot desetletje. Nekje je to že skoraj tradicionalna priprava inčunov. Že kot klinac sem jih jedel (v limoninem soku) v Supetarski dragi na Rabu.
Težava je, da se je šele pred cca desetimi leti pojavil ta parazit v Jadranu, vzrok je lahko segrevanje morja, globalizacija,...vsa surova riba pri nas naj bi bila prej popolnoma užitna. Sedaj je z njim lahko okuženih 90% vrst, kar pomeni tudi bela riba. Kislina ga ne uniči, uniči ga samo termična obdelava. Gostilne ponavadi surovo ribo prej zamrznejo na -35C ali dalj časa na -20C
Kot informacija, če Italijani najdejo samo enega črvička v ulovu, ga v celoti zavržejo.
Pišem pa to zato, ker so posledice zaužitja tega parazita zelo hude. Žal.

https://www.hgk.hr/documents/vukovar201 ... 6a4c41.pdf
dede
Pridružen: 18 Okt 2018, 15:59
Kraj: Nova Gorica ma zmiri Sukenc

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a dede »

@kojoti
Hvala za odgovor...lej bi rekli pri nas , (poglej) kot sem napisal je recept star KAKO desetletje.... napisal mi ga je možakar
z Korčule ki se je zdravil v ex jugi na onkološkem v LJ z mojim stricem. Torej veš koliko plime in oseke je od takrat ;)
Verjetno so tudi drugi recimo recepti za surovo ribo kako reč passe'
Sam sem tako edinikrat pripravil inčune takrat in zgleda da je bilo oz je vse OK z vsemi ki smo jih konzumirali.
Vsekakor pa namig ki ga je potrebno še kako upoštevati....
PS Bom naslednjič poskusil z na hitro zamrznjenimi inčuni...seveda če bo ta možnost.
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
tyson
Pridružen: 17 Sep 2018, 13:21

Re: Kulinarika

Odgovor Napisal/-a tyson »

https://www.hgk.hr/documents/vukovar201 ... 6a4c41.pdf

Neke sorte trakulja...
Madona, zgleda da sem ribolovno karto đaba nabavu, da o čolnu niti ne govorim.
...bolje ispasti glup, nego iz brzog voza...
Odgovori